خدمات ما در نمایندگی اپسون

 

اپسون یکی از مشهور ترین و محبوب ترین برند های تولید کننده ی انواع لوازم اداری از جمله پرینتر ها می باشد.

از زمانی که اپسون با تولید پرینتر های سوزنی وارد بازار های جهانی شد تا کنون که نام آن بر روی مدل های مختلفی از پرینتر های جدید دیده می شود، خدمات آن توسط مراکز مختلفی ارائه می شده است.

با توجه به اهمیت مشتریان و همچنین ارائه ی کیفیت بالا در خدمات مربوط به تعمیرات پرینتر های اپسون ما با تاسیس نمایندگی اپسون سعی کرده ایم تمامی دغدغه های افراد برای داشتن یک مرکز معتبر و مناسب را از بین ببریم.

همه ی شرکت ها و سازمان هایی که در محیط خود از مدل های مختلف پرینتر استفاده می کنند، می توانند در صورت بروز هرگونه مشکل فنی و سخت افزاری به این مرکز مراجعه نمایند تا مشکل پرینتر آن ها در کوتاه ترین زمان ممکن حل شود.

علاوه بر تعمیر پرینتر های سوزنی، پرینتر های جوهر افشان، لیزری و چند کاره ی اپسون نیز در این مرکز توسط تیمی از بهترین و مجرب ترین تعمیرکاران داخلی تعمیر می شود.

مشاوره در هنگام تعمیرات پرینتر ها برای تعویض قطعات یا استفاده از قطعات جانبی برای تعمیر پرینتر ها یکی از دیگر خدمات بی نظیر این مرکز می باشد.

پس از تعمیر قسمت های معیوب نیز گارانتی تعمیر از طرف مرکز به مشتریان ارائه می شود که می تواند سندی برای کیفیت بالای تعمیرات انجام شده باشد.

در کنار تعمیر انواع پرینتر های اپسون اگر قصد دارید کارتریج های اپسون که ظرفیت آن ها به پایان رسیده است را شارژ نمایید، بهترین و مناسب ترین گزینه، نمایندگی اپسون می باشد.

مهم ترین دلیل این انتخاب استفاده از مواد و تونر اصلی برای شارژ کارتریج ها است.

در صورتی که قصد خرید کارتریج و یا تعویض کارتریج معیوب خود را دارید نیز می توانید به قسمت فروش کارتریج ها مراجعه نموده و یک کارتریج اصل و اورجینال را  با قیمتی بسیار مناسب و اقتصادی خریداری نمایید.